O nás

Topos nábytek je tradičním prodejcem veškerého sortimentu nábytku jak pro domácnosti, tak i pro kanceláře. Již 30 let nabízí ve své prodejně ve Starém Městě u Uherského Hradiště kvalitní český i zahraniční nábytek s důrazem na jeho účelnost a zpracování.

Prodejna ve Starém Městě u Uherského Hradiště

Naše prodejna ve Starém Městě má už dlouholetou tradici. Nábytek jsme v ní začali prodávat před 30 lety. Naši zákazníci si zde mohou prohlédnout část nabízených produktů a získat tak lepší představu o kupovaném nábytku. Většinu nábytku Vám dokážeme sestavit, nebo upravit na míru.

Tu nejdůležitější část prodejny ale tvoří naši profesionální zaměstnanci, kteří mají léta praxe a vždy vám poradí. Můžete se na ně kdykoliv obrátit, rádi vám pomohou vybrat takový nábytek, který pro vás bude tím pravým.

Sortiment

V kamenné prodejně a rovněž na internetu můžete vybírat z širokého sortimentu nábytku.

 • Kuchyně
  Jednou z nejdůležitějších částí domu či bytu je rozhodně kuchyně. V naší nabídce najdete množství moderních funkčních kuchyňských linek, kde budete s láskou vařit. V našem sortimentu nechybí ani kuchyňské židle a stoly, u kterých se u vynikajícího jídla a s dobrou náladou bude scházet celá rodina.
 • Ložnice
  V našem internetovém obchodě nebo přímo v kamenné prodejně si vyberete i veškerý nábytek pro zařízení vaší ložnice. Nechybí zde široká nabídka postelí (jednolůžka i dvoulůžka), šatních skříní (včetně těch vestavěných), komod i nočních stolků. Ložnice lze po domluvě vyrobit i na míru. Na své přitom nepřijdou jen rodiče. U nás si vyberete také krásný nábytek do dětského pokoje.
 • Obývací pokoje
  U nás najdete veškerý nábytek, který budete potřebovat při zařizování nového obývacího pokoje. Základ přitom tvoří obývací stěny, které nabízíme v mnoha barvách a provedeních. V žádném obýváků nesmí chybět kvalitní sedací souprava nebo moderní konferenční stolek.
 • Kancelářský nábytek
  Obrátit se na nás můžete i v případě, kdy potřebujete nově zařídit svoji kancelář. Náš sortiment obsahuje nejen množství kancelářských skříní, poliček a stolů, ale také si u nás vyberete pohodlné kancelářské židle.
 • Tapety a dekorace
  Kromě samotného nábytku si u nás můžete vybrat i různé dekorační předměty, které promění váš dům či byt v plnohodnotný domov. Vybírat můžete např. z široké nabídky tapet, či modernějších fototapet. Ty jsme schopni vytvořit i podle předlohy zákazníků.

Široký výběr dekorů

Nabízený nábytek je k dispozici v několika různých provedeních. Na výběr máte z několika druhů lamin a moření, u sedacích souprav můžete vybírat z několika stovek kvalitních látek.

„Nakupujte kvalitní český a zahraniční nábytek u prodejce, který má dlouholeté zkušenosti. V naší nabídce najdete veškerý nábytek, se kterým si zařídíte moderní a funkční domácnost.“