Předsíňové stěny

Předsíňové stěny

Naše praktické předsíňové stěny, Vám mohou zútulnit vstupní prostory vašeho domova. Vašim barevným i prostorovým požadavkům, se dokážeme přizpůsobit.

Filtrovat
show blocks helper

Cena:

Zobrazen 1. – 9. z 22 výsledků

 • Předsíňová stěna IDA

  Předsíňová stěna IDA
  Předsíň je místo, které musí být krásné a praktické. Přesně taková se předsíň IDA s maximálním využitím úložného prostoru. Nábytek je vyroben v laminu v síle 1,8 cm a horní desky šuplíků v síle 2,5 cm Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje. Hrany nábytku jsou olepeny 0,5 a 2 mm ABS hranami. Dvířka jsou osazeny kováním s tlumením, šuplíky obsahují kování s tlumením.
  od 35 210 
 • Předsíňová stěna LEA

  Předsíňová stěna LEA
  Předsíň je místo, které musí být krásné a praktické. Přesně taková se předsíň Lea . Nábytek je vyroben v laminu v síle 1,8 cm a horní desky skříněk v síle 2,5 cm Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje. Hrany nábytku jsou olepeny 0,5 a 2 mm ABS hranami. Dvířka jsou osazeny kováním s tlumením, šuplíky obsahují kování s tlumením.
  od 14 180 
 • Předsíňová stěna ELEN

  Předsíňová stěna ELEN
  Předsíň je místo, které musí být krásné a praktické. Přesně taková je předsíň Elen . Nábytek je vyroben v laminu v síle 1,8 cm a horní deska botníku v síle 2,5 cm. Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje. Hrany nábytku jsou olepeny 0,5 a 2 mm ABS hranami. Dvířka jsou osazeny kováním s tlumením, šuplíky obsahují kování s tlumením.
  od 18 750 
 • Předsíňová stěna GIZA

  Předsíňová stěna GIZA
  Předsíň je místo, které musí být krásné a praktické. Přesně taková se předsíň Giza . Nábytek je vyroben v laminu v síle 1,8 cm a horní desky skříněk v síle 2,5 cm Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje. Hrany nábytku jsou olepeny 0,5 a 2 mm ABS hranami. Dvířka jsou osazeny kováním s tlumením, šuplíky obsahují kování s tlumením.
  od 16 510 
 • Předsíňová stěna IN 4

  Předsíňová stěna IN 4
  Předsíň je první místo, které vidíme když dojdete domů, vyberte si tu naši a budete se cítit už v předsíni doma….. Nábytek je vyroben v laminu v síle 1,8 cm a horní desky skříněk v síle 2,5 cm Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje.
  od 13 820 
 • Předsíňová stěna IN 6

  Předsíňová stěna IN 6
  Sestava botníku a zrcadla i do velmi malých prostor Botník má uvnitř vždy  3 přihrádky na boty. Předsíně dodáváme ve smontovaném stavu,skříňky jsou tak pevnější a stabilnější.
  od 5 680 
 • Předsíňová stěna Brix

  Předsíňová stěna Brix
  Sestava skříněk do předsíně, která osloví každého díky své praktičnosti a úložným prostorem . Kvalitní český nábytek dodáváme ve smontovaném stavu, skříňky jsou tak pevnější a stabilnější. Dvířka jsou osazena kvalitními závěsy s integrovaným dotlumením. Šuplíky jsou osazeny kovovými metaboxy s částečným výsuvem a dotlumením s nosností 25 kg.
  od 23 490 
 • Předsíňová stěna IR 1

  Předsíňová stěna IR 1
  Sestava výklopného botníku, který lze postavit na zem, nebo pověsit na zeď. Botník má uvnitř 2 přihrádky na boty. Předsíně dodáváme ve smontovaném stavu,skříňky jsou tak pevnější a stabilnější.
  od 4 660 
 • Předsíň Trend 2

  Předsíň Trend 2
  Velmi hezká, klasická a nadčasová předsíňová stěna ve světlých barvách opticky zvětší vaši vstupní chodbu. Předsíně dodáváme ve smontovaném stavu,skříňky jsou tak pevnější a stabilnější.
  od 5 640