Ložnice

Ložnice

Vyberte si u nás podle Vašich představ to pravé do Vaší ložnice, ať už je to jen postel, noční stolek nebo sestava skříní.V naší nabídce nechybí ložnice z masivu, ani z odolného lamina.

Filtrovat
show blocks helper

Cena:

Zobrazen 1. – 9. z 10 výsledků

 • Ložnice Bexi

  Ložnice Bexi
  Moderní ložnice s důrazem na praktičnost a pohodlí. Kvalitní český nábytek. Noční stolky a komodu dodáváme ve smontovaném stavu, skříňky jsou tak pevnější a stabilnější. Dvířka jsou osazena kvalitními závěsy s integrovaným dotlumením.
  od 37 040 
 • Ložnice Naomi

  Ložnice Naomi
  Uvedená cena je za sestavu - skříň + komoda + postel. V ceně nejsou zahrnuty matrace a rošty. Kombinací postele z masivu a skříní z lamina, vznikne útulná ložnice do vašich prostorů.
  od 45 120 
 • Ložnice Frola

  Ložnice Frola
  Nechte se hýčkat v naší ložnici Frola, kde sny se stanou skutečností. Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje.
  od 33 920 
 • Ložnice Azuro

  Ložnice Azuro
  Ložnice je místo kde strávíte podstatnou část svého života, pořiďte si ložnici Azuro a mějte krásné sny. Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje.
  od 36 420 
 • Ložnice Wels

  Ložnice Wels
  Ložnice Wels je moderní, stylová ložnice doplněná peřináčem místo čela postele. Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje.
  od 21 090 
 • Ložnice Catania

  Ložnice Catania
  Ložnice je místo kde strávíte podstatnou část svého života, pořiďte si ložnici Catania a mějte krásné sny. Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje.
  od 34 160 
 • Ložnice Kvatro

  Ložnice Kvatro
  Nechte se hýčkat v naší ložnici Tuzla, kde sny se stanou skutečností. Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje.
  od 33 920 
 • Ložnice Tiroli

  Ložnice Tiroli
  Uvedená cena je za sestavu - skříň + komoda + postel. V ceně nejsou zahrnuty matrace a rošty. Moderní ložnice Tiroli - kombinace masivního dřeva s laminem na posteli, dodá Vaší ložnici to pravé kouzlo.
  od 54 390 
 • Ložnice Pohoda

  Ložnice Pohoda
  Uvedená cena je za sestavu - skříň + 2 noční stolky + postel s ÚP a rošty. V ceně nejsou zahrnuty matrace. Mladistvá ložnice , které zaujme na první pohled svou jedinečnou jednoduchostí.
  od 45 480