Věšák 82646 NAT

Němý sluha v provedení chrom + přírodní.

  • Rozměry: 50 x 28 x 118 cm
  • Dostupnost: 3 - 4 týdny
  • Kategorie:
760  s DPH
628  bez DPH

Dostupné na objednávku

Němý sluha v provedení chrom + přírodní.

  • Němý sluha v provedení chrom + přírodní.
  • Rozměr: 50 x 28 x 118 cm

Dotaz na produkt

Máte dotaz na tento produkt? Zavolejte nám na tel. 603 570 360, nebo nám napište do formuláře níže a my se vám ozveme.

Mohlo by vás zajímat

Dětský pokoj Alan

Dětský pokoj Alan
Dětský pokoj ALAN je řešen s důrazem na praktičnost a může s vaší ratolestí růst až do studentských let. Psací stůl a police jsou vyrobeny v laminu v síle 1,8 cm a horní desky psacího stolu v síle 2,5 cm Lamino je ideálním a v poslední době velmi používaným materiálem pro výrobu nábytku, které poskytuje záruku vysoké kvality. Protože jsou veškeré díly ze stejného materiálu, je nábytek odolný proti vlhkosti a snadno se udržuje.
od 42 160 

Matrace Lima

Matrace Lima
Sedmizónová sendvičová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů.
od 5 200 

Rošt Omega

Rošt Omega
Základní rošt s širokými lamelami vhodný pro pružinové i pěnové matrace. Lamely v pevných pouzdrech vytvoří stabilní podklad pro uložení matrace. Posuvné objímky pro individuální nastavení tuhosti v bederní části roštu člení plochu lůžka do tří anatomických zón.
od 1 390 

Dvoulůžko Vario Sofie

Dvoulůžko Vario Sofie
Luxusní dvojlůžko s nadstandartně vysokou lehací plochou s volně loženou matrací. Kvalitní lamelový rošt s nastavením tuhosti a polohováním pod hlavou.
od 12 880